מצטערים, ההרשמה הסתיימה.

עושים שוק עם משה ממש כמו פעם, תביאו סל, או עגלה, שימו כובע ונצא אל השוק. נעבור בין הדוכנים ונבחר את מיטב התוצרת. והכל מקומי, עונתי ומגוון. החקלאי קטף את הירק אתמול ותפוחי האדמה עדיין לא שטופים. הדייג חזר רק לא מזמן מהים התיכון ואת הדג ששחה הלילה נגיש כבר מחר. נפגוש את הקצבים, נבחר נקניקיות או נתח. נחפש אתגר חדש למטבח הביתי. יתכן שנמצא פרי מפתיע, כמו ערמת השקדים הירוקים שהתחבאה לה בפינה ונשמרה רק ליודעי חן. נשמע הסברים על הכל. על הירקות, העלים, הדגים והבשר, נקנה תבלינים ישירות מהיצרן. וגם ננוח, נשתה מיץ מרענן, נאכל פלאפל ועלי גפן. נפגוש את אנשי השוק. נשמע רכילות ( כי הרי בשביל מה באנו - אם לא בשביל זה) ונשתה קפה. ואז בסלים מלאים, ובכיס מלא מתכונים ורעיונות. נשתה תה ונפרד עד הפעם הבאה, עד השוק הבא. אני כבר מתרגש - אתם כבר באים?


  • תאריך: 19.05.2022. 10:00
  • מקום: ואדי ניסנאס, חיפה, ישראל (מפה)

תיאור

 

עושים שוק עם משה ובתאל בר. ממש כמו פעם, תביאו סל, או עגלה, שימו כובע ונצא אל השוק. נעבור בין הדוכנים ונבחר את מיטב התוצרת. והכל מקומי, עונתי ומגוון. החקלאי קטף את הירק אתמול והירקות עדיין לא שטופים. הדייג חזר רק לא מזמן מהים התיכון ואת הדג ששחה הלילה נגיש כבר מחר. נפגוש את הקצבים, נבחר בשרים לטעימה. נחפש אתגר חדש למטבח הביתי. יתכן שנמצא פרי מפתיע, כמו ערמת השקדים הירוקים שהתחבאה לה בפינה ונשמרה רק ליודעי חן. נשמע הסברים על הכל.

על איך להכנס לתזונה דלת פחמימות ולשמור על השינוי לאורך זמן, על הירקות, העלים, הדגים והבשר, נקנה תבלינים ישירות מהיצרן וגם נאכל מאכלים טעימים. 

נפגוש את אנשי השוק. נשמע רכילות (כי הרי בשביל מה באנו - אם לא בשביל זה) ונשתה קפה. ואז בסלים מלאים, ובכיס מלא מתכונים ורעיונות, נסכם ונפרד עד הפעם הבאה, עד השוק הבא. אנחנו כבר ממש מתרגשים - אתם כבר באים?

מספר המקומות מוגבל.

מהרו להרשם.