אני ממליצה בחום רב על סיור בטעמים בואדי ניסנאס בחיפה בהדרכתו של משה אנג'ל, איש מרתק, מקסים ואנושי שיודע לשלב בין היסטוריה לקולינריה מקומית. אתה יודע להעביר את המידע גם בצורה מעניינת ויותר מכך: מוסיף להכל את 'הטעם' האישי ולטבל את הכל בסיפורים אישיים על תושבי השכונה שיצרו את הכל וזה מה שעושה את ההבדל. תודה על חוויה מיוחדת במינה, ושניפגש בחגים ושמחות!"

מיכל ליכטן
     

 הגענו לשוק ואדי ניסנאס בפעם הראשונה, התקבלנו במאור פנים וחיוך גדול אצל המדריך משה, התחלנו בסיור הטעימות עם סיפורים מרתקים, צחוקים ואוכל נהדר!!! משה ממש השתלב איתנו כחבר יותר ממדריך מקצועי והשילוב הזה היה מאוד נעים ומוצלח. הידע שלו רחב, הוא מלא אנרגיות טובות וסבלנות. אנחנו בוודאות נחזור על הסיור, מאוד נהננו מהסיור איתו ושמחים להמליץ עליו!"

איתמר פסקל
     

 הגעתי בספקות, עוד פעם פלאפל, עוד טעימות של פיצוחים הרי כבר לואדי ניסנס הלכתי בעצמי וחשבתי שמה כבר אפשר לחדש לי? אז כמובן, שטעיתי ובגדול, משה הצליח להכיר לי טעמים חדשים והשאיר אותי סקרן וצמא לעוד סיפור ועוד טעימה עד סוף הסיור. הטעימות היו משובחות ביותר (אפילו פלאפל הזקנים!). ובטח ובטח שאשלח את משפחתי ל-"טיול בטעמים עם משה . מומלץ ביותר!"

נתנאל ביסמונט